R33 Rotator

Nelson R33 Rotator Spring 

Kategoriler:

Açıklama

Eski model plastik ve bronz   yağmurlama baslikalrından çok daha  üstün olan Nelson R33 rotator baslıklarla paranızı  , zamanınızı korur ve yüksek düzeyde performans elde edersiniz.

Nelson F33 bronz  başlıklarin kopya lanması , gelıştirilmesi ve Nelson ‘  nun geliştirdiği Rotator teknolojisiyle uyarlanarak R33 sprinkler üretilmiştir.

R33 sprinklerle  daha uzun mesafelere sulama imkanı, rüzgara karşı daha etkili sulama ve  en iyi sulama performansını sağlarsınız.

Yeni geliştirilmiş hız kontrolü ile yavas dönüş hızından hızlı dönüşe geçmeye    izin verir. Rüzgara karşı maksimum atış  mesafesini sağlamak için dönme hızını  azaltarak en iyi performansı verir.

R33 sprinklerin tamiri , temizlenmesi, düşük maliyetle yedek parça değişimi eski tip Bronz   ve Plastik sprinklere çok kolay kırılma ve hasar görmeye karşı daha fazla mukavemettedir.

Sprinklerin çarpma kolu bulunmadığından uz atma kollarında titreşim bulunmamaktadır.Daha uzun ömürlüdür çünkü conta yoktur ve su basıncında kırılacak ve darbe oluşturacak parçada yoktur.

R33 sprinkler sürekli değiştirilmeye uygun parçalarla imal edilmiştir. Her çesit ürün için sabit ve taşınabilir boru sistemlerinde uygulanabilir , yenilebilir taze ürünlerde, sebze  tahıl , çayır mera , ağaç ve asmada kullanabilir ve en iyi performansı elde edersiniz.

Nozul Seçim Tablozu

Ürün Parçaları

Bir Çok farklı parça, kolay ve hızlı sökülmesi ile kolay temizleme ve parça değişimi.

  1. Montaj Başlığı
  2. Motor
  3. Üst Başlık
  4. Dağıtıcı
  5. Ana Su Çıkışı
  6. Gövde
  7. 33TN Nozul – farklı renklerde
  8. 3/4″ kolay değiştirilebilir adaptör

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“R33 Rotator” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.