75 Serisi Big Bun

Nelson Big Gun 75 Serisi Sulama Başlığı

Kategoriler:

Açıklama

Nelson Sulama Big Gun 75 Serisi Sulama Başlıkları, Dünyada büyük sulama alanlarında kalitede, performansta ve teknik yardımda lider. Mühendisler tarafından Big Gun başlıkların daha uzun ömürlü olabilmesi için son teknoloji testler ile üretilmiştir.

Her Nelson Big gun Sulama Başlığı endütrinin kabul ettiği kalite kontrollerinin yapılıp test edilmesinden sonra fabrikadan pazara sunulmaktadır.

Performans

30-160 GPM (6.8-36.3 M3/H)

25-80 PSI (1.75-6 Kg/cm2)

Modeller

TAM TUR F75

2 1°, 24°

AÇILI SR75

18°, 21°, 24°, 43°

Bağlantı Özellikleri

1 1/2”veya2” FNPT / FBSP ANSI/DIN

Nelson veya Avrupa Din ölçüsünde flanj

Eklenebilir Özellik

Katlama kiti. 12° takoz Kiti

Dengeleştirme kiti

Akış düzenleyici vana

Nozul Karakteri

TAPER BORE NOZUL

En cok tercih edilen nozul modelidir. Tablolardan seçeceğiniz nozul çapıile sipariş edilmelidir.Yedek veya farklı nozul ihtiyacında siparişle birlikte istenmesi tavsiye edilir.Pivot sistemlerde son başlık olarak bu nozul kullanılır.

RİNG NOZUL SETİ.

Farklı nozul çapları ile en ekonomik şekilde farklı çaplarda ve debide nozul setine sahip olursunuz.Bu
nozul seti ile mevcut su kapasitenize ve arazinizin büyüklüğüne gore nozul kullanarak en uygun performansi sağlarsınız. Ring nozul ile en yüksek performansın sağlanması için özel dizayn ile uretilmistir. Nozul cikis ağzında en az kayıp ve en yüksek performansa göre üretilmiştir. Bu nozul setini pivot sistemlerde son başlik olarak kullanılması tavsiye edilmez.

TAPER RİNG NOZUL . Bu nozul kombinasyonu değiştirilebilir ring nozullarla birlikte taper bore nozulu kapsamaktadır. Bu nozul setini pivot sistemlerde son başlık olarak kullanılması tavsiye edilmez.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“75 Serisi Big Bun” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.